Pasożyty a nasze zdrowie

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 30
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czy pasożyty zjadają nas od środka?” – na to i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w czasie tegorocznych Dni Nauki i Sztuki. Impreza ma na celu połączenie prezentacji multimedialnej i quizu z dziedziny parazytologii . W czasie naszej prelekcji postaramy się przekazać wiedzę czym są pasożyty, jakie stanowią dla nas zagrożenie oraz jak skutecznie uniknąć zarażenia nimi.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz