Jak przechytrzyć kleszcza? Wszystko co powinieneś wiedzieć

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 30
Forma konkurs, prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Co roku w okresie wakacyjnym media straszą hasłami: „Uwaga - kleszcze atakują!”, „Nadciąga inwazja groźnych kleszczy!” itp. Uczestników Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki zapraszamy do przyjrzenia się z bliska tym krwiopijnym pasożytniczym pajęczakom. W formie zabawy odpowiemy na pytania - czym są, gdzie występują i jak się przed nimi chronić.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz