Moda na zieleń

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, warsztaty, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Jaka „zieleń” jest aktualnie modna? Co bierzemy pod uwagę przy planowaniu terenów zieleni? Jak rozplanować kompozycje roślinne? Jak zaaranżować miejsca o różnych funkcjach? Jeśli nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania to ten wykład połączony z prezentacją jest skierowany do Ciebie! Podczas zajęć poznasz współczesne trendy w projektowaniu terenów zieleni, dowiesz się czym jest estetyzacja przestrzeni oraz tematyzacja projektów, nauczysz się 10 przykazań przy wyborze roślinności, poznasz gatunki roślin, które warto wprowadzać na tereny zieleni oraz przeniesiesz się wirtualnie do miejsc, które zostały zaprojektowane zgodnie z aktualną modą. Wykład skierowany jest do uczniów szkół średnich oraz osób zainteresowanych projektowaniem terenów zieleni.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz