Ryby są fascynujące!

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 30
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Podczas spotkania dzieci i młodsza młodzież może dowiedzieć się nieco więcej na temat fascynującego świata ryb. Znajdziecie tu m.in odpowiedź na następujące pytania: - dlaczego ryby są śliskie i nie toną? - w jaki sposób potrafią poruszać się identycznie pływając w ławicach, choć nie potrafią odwrócić głowy? - czy można sprawdzić ile mają lat? - jak opiekują się potomstwem? - z czego potrafią budować gniazda? - dlaczego są takie ważne dla ludzi... Te oraz wiele innych ciekawostek na temat ryb podczas prezentacji. Zapraszam. Ze względu na możliwość zadawania pytań i dyskusji po prezentacji wielkość grupy ograniczona jest do 30 osób.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz