Jakie trawy ozdobne niskie wybrać do przydomowych ogrodów?

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wśród traw wyróżniamy całą gamę nowych ozdobnych niskich gatunków i odmian. Często zastanawiamy się co to za gatunek? Czy przetrwa u nas zimę, czy lepiej posadzić go w gruncie czy może rosnąć w pojemniku? Trawy ozdobne niskie kwitną w różnych porach rodzime wiosną, natomiast obce często późno rozpoczynają wegetację i kwitną późnym latem. Posiadają ciekawe kwiatostany, które mogą zdobić rośliny często przez jesień i zimę. Ciekawe i puszyste kwiatostany nazywane często "kotkami" można podziwiać długo, aż do wiosny. Są to gatunki doceniane coraz bardziej przez ludzi szukających ciekawych i niewymagających roślin.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz