Ocena organoleptyczna a analiza sensoryczna produktów.

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czym jest ocena organoleptycza i analiza sensoryczna? Czy oba pojecia możemy stosować zamiennie? Co jest istotną w każdym z tych przypadków. Kiedy je stosujemy? Na te i inne pytania słuchacze uzyskają odpowiedzi podczas wykładu. Ponadto zajęcia te przybliżą między innymi zagadnienia z zakresu działania zmysłów sensorycznych, pływu różnych czynników na wrażliwość sensoryczną. Słuchacze dowiedzą się jak kształtuje się wrażliwość sensoryczna?

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz