"Rodzime superowoce - ich moc dietetyczna i przetwórcza"

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Superowoce to nie tylko drogie, egzotyczne, rzadko spotykane owoce, płynące do nas z "końca świata"... Superowoce rosną także w Polsce. Nazywane są też owocami mniej znanymi, aczkolwiek ich popularność i wykorzystanie w przetwórstwie owocowo-warzywnym powoli rosną. Świdośliwa, jagoda kamczacka, rokitnik, dzika róża - to tylko niektóre z owoców mających niezwykłą moc... Podczas prezentacji dowiecie się Państwo jakie walory prozdrowotne mają wybrane owoce i dlaczego istotna jest ich promocja.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz