Jak oswoić kryzys ekonomiczny?

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 5
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czy kryzys jest straszny? Jak powstaje? W jaki sposób można ograniczyć jego skutki? Spróbuj się zmierzyć z kryzysem w grze symulacyjnej. Celem warsztatu jest przedstawienie mechaniki powstawania kryzysów ekonomicznych oraz możliwości oddziaływania państwa na ograniczenie jego skutków. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli sami zmierzyć się z kryzysem poprzez odpowiednie wykorzystanie instrumentów leżących w zakresie polityki gospodarczej. Czy wszystkim się uda pokonać kryzys? Kto okaże się najlepszy? Sprawdź sam.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz