MIKROBY kontra ODPADY

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

To prawda, że odpady to coś zbędnego, niepotrzebnego i kłopotliwego. Ilość nagromadzonych na planecie odpadów wzrosła trzykrotnie przez ostatnie 20 lat, a zajmowana przez nie powierzchnia uległa dwukrotnemu zwiększeniu. Poza tym rozkładać się będą, bagatela, tysiące lat. I wydawałoby się, że tylko w nas samych możemy pokładać nadzieję na zwycięską walkę z ich masą. Okazuje się jednak, że mikroby przychodzą ludzkości z pomocą. Mimo że niewidoczne gołym okiem, są wyposażone w moc transformacji odpadów. Mają na to swoje sposoby i delegują do zadań specjalnych wybrane mikroorganizmy. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz