Mikroorganizmy podstawą życia na Ziemi

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Podstawowym celem prezentowanego tematu będzie przeniesienie uczestników w kolorowy i zróżnicowany świat mikroorganizmów. Zaprezentowane zostanie rozmieszczenie mikroorganizmów w biosferze, ich znaczenie w życiu człowieka, produkcji żywności, usuwaniu zanieczyszczeń ze środowiska i utrzymaniu żyzności gleb. Uczestnicy poznają odpowiedź na pytanie: Co to znaczy, że drobnoustroje są dobre albo złe? Przekonają się, że bez nich świat by nie istniał. Poznaj zaczarowany świat mikroorganizmów i zapisz się już dziś, jeżeli tylko ciekawi Cię jaką tajną broń posiadają mikroorganizmy i do czego mogą nam się przydać!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz