Dwuletnie kwiatki

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Rośliny dwuletnie ozdobne doskonale nadają się na rabaty, obwódki oraz do balkonowych skrzyń i donic. Na stanowiskach nasłonecznionych najlepiej sprawdzą się goździk brodaty, dzwonki ogrodowe i bratek ogrodowy. Wielu ogrodników amatorów nie zdaje sobie z tego sprawy, że rośliny te musiały być wysiane już rok wcześniej i muszą przejść okres spoczynku. Podczas zajeć zostaną przedstawione gatunki roślin dwuletnich i produkcja przygotowywania ich rozsad. Wymaga to trochę pracy ale dzięki temu na następny rok uzyskamy kwiaty taniej i będziemy mieć satysfakcję, że pochodzą one z naszej własnej uprawy. Prezentacja przeznaczona dla uczniów szkół średnich z kierunku ogrodnictwo i architektura krajobrazu oraz osób uprawiających kwiaty w ogrodach przydomowych. Podczas zajęć zostaną przedstawione gatunki kwiatów dwuletnich: bratki, fiołki, goździki, stokrotki

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz