Czym zajmuje się hydrobiologia

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma wystawa
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Film opisuje tajniki pracy hydrobiologa. Możemy dowiedzieć się czym jest hydrobiologia, poznać metody i sprzęt stosowane przez hydrobiologów w terenie oraz w laboratorium. Dostajemy wskazówki dlaczego praca hydrobiologów jest ważna dla ekosystemów, oraz jakie korzyści wynikają z niej dla społeczeństwa i przyszłych pokoleń Link do filmu: https://youtu.be/nvOFFlNCupY

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz