Kwiaty z rozsady

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Kwiaty z rozsady goszczą w naszych ogrodach przydomowych, działkowych ale przede wszystkim sadzone są na terenach zieleni miejskiej. Sadzone są na kwietnikach i rabatach. Rozsada to inaczej młode rośliny wyprodukowane z nasion w inspektach, szklarniach lub na rozsadnikach, przeznaczone do posadzenia na miejsce stałe (kwietnik, rabata, skrzynka balkonowa). Przygotowanie rozsady wydaje się skomplikowane, rośliny jednoroczne uprawiane z rozsady można uzyskać nawet na słonecznym parapecie. Prezentacja przeznaczona dla uczniów szkół średnich z kierunku ogrodnictwo i architektura krajobrazu oraz osób uprawiających kwiaty w ogrodach przydomowych. Podczas zajęć zostaną przedstawione podstawowe (aster chiński, aksamitka wzniesiona, rozpierzchła, i wyniosła, lwia paszcza) i mniej znane gatunki kwiatów uprawianych z rozsady i zasady przygotowania rozsady.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz