Egzotyczne rośliny przyprawowe

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wiele roślin przyprawowych pochodzi z odległych rejonów świata. Często są to rośliny o zachwycających cechach morfologicznych, rosnące w różnych naturalnych zbiorowiskach roślinnych lub przeniesione do uprawy w celu pozyskiwania z nich surowca roślinnego, który jest zaledwie ich niewielką częścią i wykorzystywany jest jako przyprawa. Poznanie tych egzotycznych roślin może być połączeniem wiedzy o bioróżnorodności światowej flory, ze smakiem i zapachem używanych przypraw.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz