Natura to nie bzdura – dlaczego tak ważna jest ochrona różnorodności biologicznej

Przedział wiekowy pow. 8
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, wystawa
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Żyjemy w jednym z najpiękniejszych przyrodniczo zakątków Europy. Na zajęcia, bogato ilustrowanych autorskimi zdjęciami można będzie dowiedzieć się czym są siedliska przyrodnicze, jakie znaczenie odgrywają w ochronie różnorodności biologicznej oraz jak je chronimy. Jakie zagrożenia zwłaszcza w kontekście prognozowanych zmian klimatu na nie wpływają. I najistotniejsze będzie można zobaczyć oraz dowiedzieć się o specyfice siedlisk przyrodniczych na Warmii i Mazurach. Siedlisko przyrodnicze to pojęcie używane w terminologii prawnej Unii Europejskiej w związku z programem Natura 2000.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz