Rozwój zrównoważony i bioróżnorodność na butelkach malowana

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma wystawa
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Interaktywna wystawa online w programie Genial.ly, dostępna 24 h na dobę. Opowieść o rozwoju zrównoważonym, recyklingu, reusingu, upcykligu i różnorodności biologicznej Warmii i Mazur. Interaktywna wystawa ze zdjęciami, filmami, zagadkami, krótkimi tekstami. Opowieści o owadach i innych bezkręgowcach, grzybach i roślinach z naszego regionu. Jak i dlaczego malujemy butelki? I dlaczego tematem jest ginąca różnorodność biologiczna?

Link do wystawy: https://view.genial.ly/61371ff90ad6770de613e2fd

 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz