Mitologiczne opowieści, panorama miasta.

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 15
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Celem zajęć będzie ukazanie na żywo warsztatu artysty, stworzenie pracy wielkoformatowej  na oczach publiczności. Będziemy tworzyć obraz inspirowany mitologią pokazujący transformację formy realistycznej w abstrakcję figuratywną z zastosowaniem tradycyjnych technik rysunkowych i malarskich. Podczas pracy uczestnicy mogą przesyłać swoje obrazy do korekty i wspólnie je omawiać. Dzięki udostępnieniu kodu zajęć można brać w nich udział nie mając konta, przesyłać też prace mailem. Omówione też będą prace artystów powiązane z transformacją formy i prace własne artystki. Po zajęciach można kontynuować korekty przez inne środki komunikacji.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz