Porozmawiajmy o ogrodach

Przedział wiekowy pow. 18
Limit miejsc 10
Forma konsultacje
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Zapraszamy na konsultacje w zakresie ekologicznego ogrodnictwa i projektowania ogrodów przydomowych. Poznacie na nich tajniki uprawy ogrodu w zgodzie z naturą. Zaprezentowany zostanie zestaw uniwersalnych zasad projektowych i interesujące gatunki roślin. Omówione zostaną wybrane zasady projektowania permakulturowego oraz nowe trendy związane z projektowaniem w zgodzie z naturą. Konsultacjom towarzyszyły będą krótkie filmy pilotażowe nagrane na Leśnej Polanie Edukacyjnej „Stacja Permakultura” zlokalizowanej przy siedzibie Fundacji „W krajobrazie” w Sząbruku. Konsultacje poprowadzi dr inż. arch. kraj. Mariusz Antolak.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz