Twórcze wykorzystanie roślin owocodajnych w pracy z dziećmi

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Rośliny były inspiracją do twórczego działania ludzi w różnym wieku  od niepamiętnych czasów. Przedstawione zostaną Państwu metody zachęcające głównie dzieci do twórczego działania popartego dużą  porcją informacji na temat właściwości zdrowotnych owoców, a także samej uprawy rośliny, z której pochodzą.  Wiele z zaprezentowanych przykładów twórczego wykorzystania roślin owocodajnych to własne  doświadczenia z warsztatów, pokazów i konkursów, które były także organizowane w ramach poprzednich edycji ODNiS.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz