Czy pod wodą jest krajobraz?

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma konsultacje, wykład, wystawa
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Mówiąc "krajobraz" myślimy: góry, lasy, doliny, rzeki, jeziora... Kojarzymy go zazwyczaj z powierzchnią ziemi. A co jest pod wodą? Czy są tam góry, lasy, doliny, łąki? Czy we wszystkich jeziorach jest tak samo? Czy i tam można podziwiać krajobrazy? Na to pytanie będzie można znaleźć odpowiedź na naszym wydarzeniu - wystawie fotografii podwodnej połączonej z wykładem i konsultacjami.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz