Interesujące trawy ozdobne wysokie do przydomowych ogrodów

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma konsultacje, prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Obecnie obserwuje się ogromne zainteresowanie trawami ozdobnymi. Rośliny te podobają się niezależnie od wieku i płci obserwatora. Są niezastąpione w ogrodach nowoczesnych oraz łąkach kwiatowych. Wśród traw wysokich wyróżniamy całą gamę nowych ozdobnych gatunków i odmian uprawianych w ogrodach. Różnią się one m. in. okresem kwitnienia, kształtem i barwą kwiatostanów, a także długością i barwą liści. Często zastanawiamy się co to za gatunek? Czy to na pewno trawa? Czasami do rodziny traw mylnie zaliczane są inne ozdobne gatunki np. z rodziny turzycowatych. Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w trakcie naszej wystawy. Wystawa ma też zachęcić do własnych obserwacji i pogłębiania wiedzy o trawach ozdobnych.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz