Kolorowy świat perkusji

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Ważnym czynnikiem wzbogacającym twórcze możliwości w muzyce jest instrumentarium, w którego skład wchodzi grupa instrumentów perkusyjnych o nieokreślonej wysokości dźwięku (różnego rodzaju bębenki, talerze, talerzyki pompejskie, trójkąty, kastaniety, tamburyny, drewienka, marakasy, terkotki itp.), oraz instrumenty perkusyjne o określonej wysokości dźwięku ( ksylofon, wibrafon, marimba ,dzwonki ). Poznamy ich historię, budowę, sposoby wydobycia dźwięku, oraz możliwości wykorzystania w praktyce.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz