"Zabawa dźwiękiem"

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Forma pokaz, prezentacja

"Zabawa dźwiękiem" zajęcia prowadzone przez dyrygenta Akademickiej Orkiestry Dętej, Rafała Krauze wraz z pracownikami Katedry Fizyki i Biofizyki UWM, Wydziału Nauki o Żywności. Podczas spotkania poznasz cały proces tworzenia dźwięku na instrumentach dętych. Nasza profesja to specyficzny język, który tak jak język mowy rządzi się pewnymi prawami. Różne rodzaje artykulacji, dynamika - to tylko niektóre elementy muzyki które odróżniają nasz język od innych. Wraz z członkami Akademickiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprezentujemy ciekawe aspekty gry, różnorodność barw dźwięków. Dodatkowo podczas pokazu będziemy odpowiadać na Wasze pytania. Zapraszamy, będzie ciekawie i głośno!

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Cytrynowa