Zrób własne kosmetyki

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wykład będzie dotyczył składu i prostych metod otrzymywania podstawowych kosmetyków. Będzie można się dowiedzieć jakie składniki zawierają kupowane w drogeriach kremy, mleczka, błyszczyki do ust itp.Jakie składniki mogą uczulać? Jak zrobić samodzielnie kosmetyki bez konserwantów i niepotrzebnych "polepszaczy"? Będzie też można uczestniczyć on-line w przygotowaniu prostego kremu lub innego, ekologicznego kosmetyku niedrażniącego skóry, a potem powtórzyć eksperyment samodzielnie w domu :)

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz