Anna Urbańska

Anna Urbańska - jest Master trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o badaniach genetycznych mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie. Wiedzę zdobyła na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z lokalnymi, małymi przedsiębiorcami.

WYKŁADY NA 20. ODNiS:

22.09.2022 r. (godz. 10:00-11:00) Jak dogadać się w rodzinie lepiej znając swój mózg? – z wykładu dowiemy się dlaczego czasem trudno jest nam się dogadać. Autorka zaproponuje mądre, proste rozwiązania, które zmienią nasze życie rodzinne na lepsze, lżejsze i bliższe. Bezprzemocowa komunikacja jest bowiem kluczem do porozumienia w rodzinie.

 

22.09.2022 r. (godz. 11:30-12:30) Jak zresetować i zrelaksować swój mózg? – uczestnicy dowiedzą się jak wyciszyć mózg i pozbyć się natłoku myśli oraz jak osiągnąć wewnętrzny spokój.