Czego oczy nie widzą?

Przedział wiekowy pow. 8
Limit miejsc 100
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czego nie widzimy naszymi oczami a co staje się widoczne kiedy użyjemy mikroskopu albo odpowiednich pożywek mikrobiologicznych. Jeśli chcesz poznać i zobaczyć mikrobiom naszych ciał, zajrzeć do wnętrza mikrokosmosu wody, gleby, powietrza atmosferycznego oraz zobaczyć jakie dzieła potrafią czynić niektóre "artystycznie uzdolnione" bakterie skorzystaj z naszych warsztatów.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz