Zdrowy Styl Życia

Forma pokaz, prezentacja, warsztaty

Mózg pod wpływem czyli profilaktyka zażywania dopalaczy i alkoholu.

Zdrowe relacje- profilaktyka chorób przenoszonych drogą płciową.

Jak powstaje chleb?- wirtualne zwiedzanie piekarni i degustacja pieczywa Piekarni Tyrolska.

Zajęcia edukacyjne dla uczniów szkół średnich dotyczące wpływu nowych substancji psychoaktywnych na zdrowie. Jak można się ustrzec ? I dlaczego nie warto korzystać z takiej formy wspomagania.

W drugiej części poruszona zostanie problematyka chorób przenoszonych drogą płciową. Jak bezpiecznie wkroczyć w dorosłe życie i o czym zawsze warto pamiętać podejmując decyzję o kontaktach seksualnych.

Fundacja Krzysztofa Hołowczyca  Kierowca Bezpieczny film „Esperyment „ i alkogogle

Organizator: Katedra Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu

Lokalizacja Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie Żołnierska 16 sala 218

• dostępnych miejsc: 3