Harcerstwo łączy pokolenia

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Forma pokaz, prezentacja, wystawa

Członkowie Uniwersytetu Międzypokoleniowego przy Wydziale Nauk Społecznych UWM w Olsztynie wraz z Katolicką Szkołą Podstawową w Olsztynie oraz zuchenkami, zuchami, harcerkami, harcerzami, wędrowniczkami i wędrownikami Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Pomorski, Obwód Warmińsko-Mazurski, zapraszają na zbiórkę z okazji 100 rocznicy zjednoczenia ruchu harcerskiego w Polsce. Zbiórkę w drużynie zainicjują harcerki starsze i harcerze starsi oraz wędrowniczki i wędrownicy, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Przybliżymy też historię ZHR i jego działalność na Warmii i Mazurach. Umożliwimy obejrzenie wystawy pt. Biała Służba udostępnionej przez ZHR. Serdecznie zapraszamy byłych i obecnych harcerzy, czekamy na Wasz głos w dyskusji, a także fotografie i pamiątki związane z harcerstwem. Przewidujemy upominki dla najbardziej aktywnych uczestników zbiórki.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,