Harcerze ZHR w olsztyńskich szkołach

Przedział wiekowy pow. 8
Forma konkurs, prezentacja, warsztaty, wystawa

Członkowie Uniwersytetu Międzypokoleniowego przy Wydziale Nauk Społecznych UWM w Olsztynie wraz z Katolicką Szkołą Podstawową w Olsztynie oraz zuchenkami, zuchami, harcerkami, harcerzami, wędrowniczkami i wędrownikami Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Pomorski, Obwód Warmińsko-Mazurski, zapraszają młodzież w wieku od 11 do 16 lat na zbiórkę z okazji 100 rocznicy zjednoczenia ruchu harcerskiego w Polsce. Podczas mini zbiórki w drużynie harcerskiej poznasz stopnie i sprawności harcerskie oraz symbolikę. Weźmiesz udział w warsztatach i grze terenowej w żeńskiej lub męskiej drużynie harcerskiej w celu poznania metody harcerskiej. W pigułce przybliżymy Ci historię harcerstwa i ważne w niej postacie. Przewidujemy upominki dla wszystkich uczestników i drobne nagrody dla zwycięskich zastępów.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,