Poznaj świat zuchów

Przedział wiekowy pow. 8
Forma konkurs, prezentacja, warsztaty, wystawa

Członkowie Uniwersytetu Międzypokoleniowego przy WNS UWM wraz z Katolicką Szkołą Podstawową w Olsztynie oraz zuchenkami, zuchami, harcerkami, harcerzami, wędrowniczkami i wędrownikami Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Pomorski, Obwód Warmińsko- Mazurski, zapraszają dzieci w wieku od 7 do 10 lat na zbiórkę z okazji 100 rocznicy zjednoczenia ruchu harcerskiego w Polsce. Podczas mini zbiórki w gromadzie zuchowej poznasz zuchowe życie, odznaki i symbolikę zuchową oraz elementy umundurowania. Dowiesz się o początkach skautingu i harcerstwa w Polsce. Poprzez zabawę tematyczną poznasz metodę zuchową. Przewidujemy upominki dla wszystkich uczestników i drobne nagrody dla zwycięskich szóstek.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,