Moje prawa i obowiązki przy korzystaniu z Internetu

Przedział wiekowy pow. 8
Forma konkurs, prezentacja, warsztaty

Autorkami projektu "Moje prawa i obowiązki przy korzystaniu z internetu" są pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zajęcia mają na celu uświadomienie uczestnikom, że dostęp do Internetu stanowi jedno z podstawowych praw człowieka, a komunikacja w Internecie to obszar regulowany przez różne dziedziny prawa. Autorki postarają się, wspólnie z uczestnikami, przybliżyć temat związany z zależnością praw i obowiązków użytkowników Internetu. Postarają się wyodrębnić różne grupy użytkowników i rozpoznać ich potrzeby oraz zastanowić się nad ich prawami i obowiązkami. Zajęcia prowadzone są w formie konwersatorium z warsztatami oraz konkursem wiedzy na realizowany temat.

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, Sala Błękitna