Obwód kaliningradzki - tak bliski, tak nieznany

Przedział wiekowy pow. 8
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czy znasz swoich sąsiadów? Może nie wszystkich, ale tych najbliższych, chociażby z widzenia. Wiesz, jak wyglądają, gdzie mieszkają, witacie się przy spotkaniu, wymieniacie zwyczajowe uprzejmości. Z niektórymi utrzymujesz bliższe kontakty, znasz ich upodobania i zainteresowania. A czy znasz najbliższych sąsiadów Twojego regionu? Czy wiesz, że województwo warmińsko-mazurskie jest jedynym, które graniczy z Federacją Rosyjską - największym krajem świata, a równocześnie z jego najmniejszą samodzielną jednostką terytorialną - obwodem kaliningradzkim? Jeśli nie, masz okazję poznać ten unikalny region, jego walory i uroki. Dowiesz się, co mamy że sobą wspólnego i dlaczego warto tam pojechać - a naprawdę warto!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz