Historia Rachuby Czasu

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Ludzkość od zawsze starała się mierzyć czas. Początkowo jedynym „zegarem” było Słońce, ale wraz z upływem czasu i rozwojem nauki powstawały coraz bardziej wyrafinowane urządzenia i sposoby by określić godzinę i dzień w roku. W ramach nasza spotkania omówimy jakie czasomierze oraz kalendarze powstawały na przestrzeni całej historii.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz