Kwiaty na rabaty cieniste

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Kwiaty na rabaty cieniste to grupa roślin rosnąca w trudnych warunkach świetlnych i małym dostępie wody. Podczas projektowania miejsca cienistego w ogrodzie ważna jest znajomość odpowiednich gatunków i odmian roślin by mogły one rosnąć w tak ciężkich warunkach. W trakcie pokazu zostaną przedstawione gatunki roślin z przeznaczeniem na rabaty cieniste. Zajęcia przeznaczone dla uczniów szkół średnich z kierunku ogrodnictwo i architektura krajobrazu oraz osób uprawiających kwiaty w ogrodach przydomowych.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz