Vademecum turysty

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

To zajęcia, obok których turyści nie mogą przejść obojętnie. Warsztaty z prezentacją, podczas których poznacie możliwości tańszego, lepszego i bardziej sprawnego podróżowania. Dowiecie się, gdzie szukać informacji o okazjach, co sprawdzić przed wyjazdem lub wylotem, jak szukać atrakcji dla siebie, jak orientować się w terenie i wiele innych informacji. Czy jesteś początkującym turystą, czy obieżyświatem, powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz