Tajemnice drzew

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Zapraszamy na prezentację krótkich filmów prezentujących ciekawostki dotyczące drzew rosnących w Polsce. Opowiemy w dębach, klonach, lipach, ale także o miłorzębach, tulipanowcach i innych egotycznych okazach, które coraz częściej towarzyszą nam w krajobrazie. Opowiemy o dawnych wierzeniach i legendach oraz niekonwencjonalnych możliwościach wykorzystania tych roślin. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz