Warzywa w hortiterapii

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wiedza, iż natura wpływa korzystnie zarówno na psychiczne, jak i fizyczne zdrowie człowieka jest powszechna. Większość z nas lubi przebywać i regenerować siły wśród zieleni po stresującym dniu. Coraz częściej zaczynamy dostrzegać terapeutyczne właściwości roślin. Niezwykle istotny jest zatem staranny dobór roślin uprawianych w ogrodach i wykorzystywanych zarówno do biernej jak i czynnej terapii ogrodniczej. Czy rośliny warzywne są odpowiednie do uprawy w ogrodach terapeutycznych? – zdecydowanie jak najbardziej.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz