Wyniki konkursu plastycznego "Moja pasja"

 

1.        Adamczyk Martyna - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Absolwent w Olsztynie

2.        Romańczuk Sandra - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach

3.        Gryczko Alicja - Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie

 

Wyróżnienia:

Bełdowski Karol - Zespół Szkół w Czerwonce

Buciński Kajetan - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Szczepańskiego w Lamkowie

Chełstowski Franciszek - Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie

Czerniak Lena - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w Olsztynie

Danylczuk Maciej - Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Piątka” w Olsztynie

Dobies Łukasz - Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie

Dobosz Mikołaj - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Dygnos Dominika - Szkoła Podstawowa nr 15 w Olsztynie

Gromelska Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

Grunwald Aneta – Świetlica Terapeutyczna nr 1 w Olsztynie

Grzegorczyk Wojciech - Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie

Janoszczyk Wacław - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach

Klinkusz Magda - Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

Kulis Kornelia - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Ludwig Iga - Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Łazicki Wojciech - Szkoła Podstawowa nr 33 im. Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF w Olsztynie

Łukaszewicz Julia - Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Józefa Bema w Dobrym Mieście

Malik Aleksandra – Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

Omelianowicz Monika - Gimnazjum nr 18 Specjalne w Olsztynie

Przybyła Alicja - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie

Radomska Anna - Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

Semeniuk Teofil - Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie

Seweryn Agnieszka - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Skarżycka Kornelia - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Szczepańskiego w Lamkowie

Sobczyński Kuba - Niepubliczna Szkoła Podstawowa “Piątka” w Olsztynie

Szatkowski Daniel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żardenikach

Szostak Lena - Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie

Świder Oliwia Natalia - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie

Wolska Martyna - Szkoła Podstawowa w Rusi

Wróbel Franciszek - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

 

Wyniki konkursu plastycznego pt. Jak wydam mój pierwszy milion?

Miejsce 1.  

Gromelski Marcin - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

Miejsce 2.

Trzaska Zuzanna - Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie/Świetlica przy Szpitalu

Miejsce 3.

Wałkucka Daria - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

 

Wyróżnienia:

Baniak Karolina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Gadaj Klaudia - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Glińska Maja - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu

Gogolewski Marcin - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Jabłonowski Łukasz - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Jastrzębski Olaf - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Olsztynie

Kisiel Antonina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Kmieć Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Kolińska Barbara - Szkoła Podstawowa w Rusi

Kulesza Kazimierz - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Łysak Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Pastuszak Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Pawłowska Nikola - Szkoła Podstawowa w Rusi

Piotrowska Luiza - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Podlecka Patrycja - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Stachowska Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

Stramska Martyna - Olsztyńskie Centrum Pomocy Dziecku w Olsztynie

Szlasa Monika - Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

Wojciechowski Bartosz - Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

Żochowska Karolina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

 

 

Pozostali uczestnicy:

Abramek Lena - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Alancewicz Nikodem - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Aloncewicz Gabriela - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Błędek Julia - Szkoła podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Cieślak Lena - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Czepielewska Zuzanna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Gadaj Anastazja - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Gemzała Gabriela - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Głębocki Rafał - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Gorzkowska Alicja - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sząbruku

Gorzkowska Iga - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sząbruku

Gromelska Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

Grygas Lucyna Paulina - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Hadziewicz Amelia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Janicka Iga - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Jarema Paulina - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Jastrzębska Lidia - Szkoła Muzyczna w Olsztynie

Jastrzębska Wiktoria - Szkoła Muzyczna w Olsztynie

Kabelis Maja - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Kaczmarczyk Kinga - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Kaczorowski Patryk - Szkoła Podstawowa w Rusi

Kicki Wiktor - Szkoła podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Komoszewski Rafał - Szkoła Podstawowa w Rusi

Kościelna Joanna Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

Kotlińska Barbara - Szkoła Podstawowa w Rusi

Koziatek Julita - Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

Kozów Wiktoria - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Kryspin Natalia - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Lange Wiktoria - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Leks Jakub - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Mutke Ola - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Nalesiński Jakub - Szkoła podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Nicz Alicja - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Olszewska Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie

Olszewski Adam - Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie

Ostaszewski Krystian - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Pawłowska Nikola - Szkoła Podstawowa w Rusi

Pijewska Karolina - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Potczuski Franciszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Przybyszewska Klaudia Emilia - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Radziwiłowicz Nina - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Rak Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Redzik Tomasz - Szkoła podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Reisenberg Szymon - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Samul Patryk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Siecińska Magdalena - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Sieciński Jakub - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Sobieszczańska Daria - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olsztynie/Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Olsztynie

Sokołowski Szymon - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Sulowska Gabriela - Szkoła Podstawowa nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie

Szenfeld Małgorzata - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Szostak Lena - Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie

Szymborska Wiktoria - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Tylicka Anna - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Ulanowski Nikodem - Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie

Walc Edward - Szkoła Podstawowa w Rusi

Wierzejska Maria - Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Ch. Andersena w Olsztynie

Wojciechowska Wiktoria - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Wolska Kornelia - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Biskupcu

Zakrzewski Szymon - Szkoła Podstawowa w Rusi

Zalewski Miłosz - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie

Zwaliński Piotr - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

01/01/70

Konkurs plastyczny pt. "Jak wydam mój pierwszy milion?"

Regulamin konkursu plastycznego „Jak wydam mój pierwszy milion?” - organizowanego przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy

§ 1

Zasady konkursu

1.    Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs plastyczny „Jak wydam mój pierwszy milion?” - organizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (UWM w Olsztynie), ul. Oczapowskiego 2, 10-719 Olsztyn oraz Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy (Fundację), ul. R. Traugutta 7/9, 00-067 Warszawa.

2.    Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, podopiecznych domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, świetlic terapeutycznych oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej na terenie powiatu olsztyńskiego.

3.    Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni dzieci i młodzieży, a także możliwość współzawodnictwa. Zachęcając do wykonania pracy plastycznej o tematyce ekonomicznej chcemy wzbudzić wśród młodych ludzi chęć działania oraz zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych oraz dać możliwość poszerzenia wiedzy na tematy ekonomiczne.

4.    Zadaniem uczestników konkursu jest indywidualne wykonanie pracy plastycznej o tematyce zgodnej z tytułem konkursu. Technika wykonania jest dowolna (rysunek kredką, tuszem, węglem, malarstwo, collage (kolaż), witraż, wydzieranka itp.).

5.    Trzyosobowa komisja konkursowa z nadesłanych prac wyłoni 3 zwycięskie. Prace oceniane będą zgodnie z przyjętymi kryteriami (§3). Zwycięskie prace wybierane będą większością głosów. Organizator przewiduje przyznanie wyróżnień.

7. Konkurs zostanie rozstrzygnięty przy zachowaniu zasady anonimowości. Członkom komisji konkursowej zostaną przedstawione anonimowe projekty.

8. Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymają nagrody edukacyjne.

9. Zwycięskie prace zostaną wyeksponowane na wystawie podczas otwarcia 14. Olsztyńskich Dni Nauki Sztuki.

10. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

11. W kwestiach nieobjętych niniejszym regulaminem, głos rozstrzygający należy do komisji konkursowej. Od jej decyzji nie przysługuje odwołanie.

§ 2

Harmonogram Konkursu

1. Ogłoszenie konkursu dnia 1 września 2016 r.

2. Składanie prac do dnia 12 września 2016 r. (włącznie).

3. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na oficjalnej stronie internetowej Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki oraz na Facebooku dnia 16 września 2016 r. Zwycięskie placówki zostaną dodatkowo poinformowane drogą mailową lub telefonicznie dnia 16 września 2016 r.

4. Wręczenie nagród nastąpi podczas oficjalnego otwarcia 14. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki dnia 21 września 2016 r.

§ 3

Przygotowana praca powinna spełniać następujące kryteria:

1.    Minimalny format pracy: A4.

2.    Atrakcyjność wizualna pracy (praca może być zaopatrzona w krótki komentarz).

3.    Walory estetyczne.

5. Pomysłowość i oryginalność.

§ 4

Składanie prac

1. Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty.

2. Pracę plastyczną wraz z kartą zgłoszeniową i oświadczeniem (zał. 1) należy złożyć w Biurze ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką, UWM w Olsztynie ( Rektorat, pokój 200) lub przesłać na adres:

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Biuro ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką

ul. Oczapowskiego 2

10-719 Olsztyn

z dopiskiem „Jak wydam mój pierwszy milion?”.

§ 5

Uwagi dodatkowe

1. Prace niezgodne z regulaminem lub zniszczone w wyniku niewłaściwego opakowania, nie będą brane pod uwagę.

2. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na opublikowanie fotografii na stronie internetowej www.dninauki.uwm.edu.pl.

3. Autorzy zgadzają się na publikowanie zwycięskich prac i fotografii prac na wszelkich polach eksploatacji.

4. Prace przechodzą na własność organizatora.

5. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

6. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie www.dninauki.uwm.edu.pl

§ 6

Skład Komisji konkursowej

1.    Przedstawiciel Biura ds. Nauki i Współpracy z Gospodarką w Olsztynie,

2.    Przedstawiciel Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie,

3.    Przedstawiciel Wydziału Sztuki UWM w Olsztynie.

Załącznik 1

 

 

Karta zgłoszeniowa konkursu „Jak wydam mój pierwszy milion?”

 

 

Imię i nazwisko uczestnika….…………………………………………………………………..

Nazwa i adres szkoły (lub placówki) ………….………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………………..

Imię i nazwisko rodzica lub opiekuna ………………………………………………...…...……

Telefon kontaktowy:.…………………………………………………………………………....

Adres e-mail: ……………………………………………………………………………………

 

 

Oświadczenie

 

1. Oświadczam, że zgłoszona przez…………………………………………………………..

……………………………………………………………………………(imię i nazwisko) praca jest dziełem wytworzonym samodzielnie.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych  …………………………………………...

………………………………………………….............................................................. (imię i nazwisko uczestnika/ nazwa instytucji) przez organizatora konkursu „Jak wydam mój pierwszy milion?” w celach wynikających z regulaminu tego konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

 

 

 

………..…………………………………………..

Podpis uczestnika

………..…………………………………………..

Podpis rodzica/opiekuna

Miejscowość, data: ……………..…………….

 

 

Kartę zgłoszeniową oraz oświadczenie proszę przykleić na odwrocie pracy plastycznej