Szczegóły wydarzenia
Warsztaty szybkiego czytania z technikami pamięci dla dorosłych. Pracujących, studiujących, osób chcących szybciej i lepiej czytać
Przedział wiekowy: Lokalizacja
od 18 lat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Cytrynowa,
Godziny: Rodzaj imprezy:
22.09.2016 17:30-18:20  rezerwuj (11)
warsztaty
Opis:

Kompletny zestaw technik pozwalający na zbudowanie własnego, niezwykle skutecznego systemu przyspieszonego uczenia się w szkole i pracy. System ten ma służyć nie tylko do zdobywania lepszych ocen, ale przede wszystkim ma być uniwersalnym sposobem szybkiego pozyskiwania nowej wiedzy. Ekonomiści mówią jasno „Za parę lat albo będziesz umiał szybko się uczyć i co kilka lat zdobywał nowy zawód, albo zostaniesz wyparty z dynamicznie zmieniającego się rynku pracy przez kolejne roczniki absolwentów”.

Dodatkowymi korzyściami z kursu szybkiego czytania są wzmocnienie refleksu intelektualnego oraz odkrycie własnych mocnych stron i talentów.  Na zajęciach poznasz również wiele użytecznych technik mających korzenie w coachingu i mentoringu, które pozwolą tobie dotrzeć do osobistych motywatorów i popracować nad celami życiowymi.

Czytamy w Polsce ze średnią szybkością 200-250 słów/min. i nie odbiegamy w tej mierze od średniej europejskiej Ale - co ciekawe - przychodzimy na świat z naturalną możliwością czytania w tempie 1000 słów/min., czyli co najmniej pięć razy szybciej. To z założenia potrafi układ oko-mózg, tak nas wyposażyła Natura. Dlaczego więc czytamy tak wolno?

Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, matematyki i robotyki Lego. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl

   
 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie