Szczegóły wydarzenia
Sprawne czytanie ze zrozumieniem, koncentracja i lepsza pamięć dla uczniów kl. 1 i 2 SP. Warsztaty dla dzieci i rodziców
Przedział wiekowy: Lokalizacja
od 6 do 8 lat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Cytrynowa,
Godziny: Rodzaj imprezy:
21.09.2016 17:30-18:20  rezerwuj (7)
warsztaty
Opis:

Celami zajęć Akademii jest nauczyć dzieci jak się uczyć oraz rozwinąć ich sprawność czytania, pamięć i koncentrację. Dzięki opanowaniu nawyków „naturalnego uczenia się”, nauka staje się łatwiejsza, daje więcej radości, a młodzi uczniowie zyskują większą pewność siebie w szkole. Dzięki treningom, dzieci sprawnie organizują materiał, którego się uczą, zaczynają biegle czytać oraz szybko zapamiętują potrzebne im informacje. Wprawiają się w robieniu uporządkowanych notatek, z których łatwiej powtarzać wiadomości. Rozwijają pamięć, dzięki czemu nauka wiersza, czy przygotowanie do klasówki zajmuje mniej czasu i jest przyjemniejsze.

Osnowę programów Akademii  tworzą tematy prezentujące dzieciom wiedzę o otaczającym świecie. Dzięki eksperymentom i doświadczeniom w Dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się.

 Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, matematyki i robotyki Lego. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl.

Dla rodziców i uczniów klas 1 i 2 

Aby rodzic mógł przyjść z dzieckiem wystarczy zarezerwować 1 miejsce.

   
 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie