Szczegóły wydarzenia
Nauka czytania dla 4-6 latków. Warsztaty dla dzieci i rodziców
Przedział wiekowy: Lokalizacja
od 4 do 6 lat Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Cytrynowa,
Godziny: Rodzaj imprezy:
21.09.2016 16:30-17:20  rezerwuj (3)
warsztaty
Opis:

Programy Akademii Nauki zostały stworzone na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń pracy z dziećmi. Zabawa w czytanie przeplatana jest eksperymentami naukowymi i grami.

Celem kursu jest zbudowanie naturalnych postaw czytelniczych. Rozwijają pasję do czytania przez zabawę w podróżników. Poznają kulturę i obyczaje żyjących na różnych kontynentach ludzi.

Wykonują proste eksperymenty naukowe. Odkrywają własne „ja” i mocne strony. Poznają wyrazy, wprawiają się w pisaniu i odgrywają wymyślone przez siebie sceny.

Wspólna z rówieśnikami podróż i napotykane przygody uaktywniają wyobraźnię dzieci, pozwalając im rozwijać swoje pasje i talenty. W tym kursie nieśmiałe dzieci potrafią nagle stać się małymi bohaterami całej grupy, a dzieci, które wydawały się być zupełnie nie zainteresowane nauką, opowiadają po zajęciach swoim dziadkom, że będą wielkimi naukowcami.

Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, matematyki i robotyki Lego. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na www.efektywna-nauka.pl.

 

Dla przedszkolaków i ich rodziców

Aby rodzic mógł przjść z dzieckiem wystarczy zarezerwować 1 miejsce.

   
 

Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie